Ważne informacje

Sprzedaż flotowa Ford


Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się transportem lub logistyką w szerokim rozumieniu? Jesteś przedstawicielem dużej firmy i poszukujesz dla niej samochodów flotowych? Zdecyduj się na modele marki Ford, a zapewnimy Ci nie tylko odpowiednie pojazdy, ale i korzystne warunki transakcji.


Atrakcyjna oferta dla małych i dużych firm

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Forda i oferujemy szeroki zakres usług w zakresie sprzedaży, oraz serwisu samochodów tej marki. Sprzedaż flotowa to jedna z naszych propozycji skierowanych zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i do małych firm. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz kilku czy kilkunastu pojazdów – w każdej sytuacji przygotujemy dla Ciebie specjalną, korzystną ofertę.


Nie wiesz, jak zaprojektować swoją flotę? Nie musisz już zostawać sam ze swoim problemem, licząc na przypadkowe decyzje. Dbając o najwyższą jakość usług, przydzielimy Ci specjalny zespół dedykowany do obsługi Klienta firmowego, który zapozna się z profilem Twojej firmy, określi jej potrzeby i możliwości, a następnie przygotuje najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.


Co zyskujesz przy zakupie samochodów flotowych?

Sprzedaż flotowa prowadzona jest przez nas profesjonalnie z wykorzystaniem najwyższych standardów usług i wiedzy z dziedziny ekonomii, oraz nowoczesnego biznesu. Wybierając naszą usługę zyskujesz wiele wymiernych korzyści.


  • Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego pod względem ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązania.
  • Bogaty wybór samochodów Ford z możliwością ich adaptacji do konkretnych potrzeb.
  • Zakup za gotówkę, komis, wynajem długoterminowy, oraz możliwość rozliczenia bezgotówkowego.
  • Różne formy finansowania, od zakupu po kredytowanie i leasing, oraz zakup ubezpieczeń.
  • FordBusinessServiceClub – program obsługi serwisowej dla klientów firmowych.
  • Pokazy demonstracyjne w naszym salonie i siedzibie firmy.
  • Zarządzanie flotą klienta.


Dedykowana klientom biznesowym sprzedaż flotowa w naszej formie wiąże się też z wieloma korzyściami finansowymi i preferencjami z obszarze usług serwisowych. Wybierając nasze samochody możesz liczyć na zniżki zarówno przy zakupie samochodów, jak i części zamiennych czy usług serwisowych. Oferujemy też pomoc drogową przez 24 godziny na dobę, oraz specjalnego Konsultanta ds. Obsługi Firm.

Skontaktuj się z nami


Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera