Witamy w naszym wirtualnym salonie!

W czasach nieprzewidzianych wydarzeń, klęsk żywiołowych, a teraz w obliczu niespotykanej obawy o zdrowie, FordStore Auto Nobile jest przy Tobie. Swoją działalność dostosowaliśmy do wszystkich zaleceń i wytycznych związanych z ograniczeniem ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zobacz samochody dostępne od ręki i poproś o atrakcyjną ofertę, którą otrzymasz w formie wideoprezentacji online, a Twój nowy samochód dostarczymy na życzenie pod Twoje drzwi.

Proste, szybkie i bezpieczne.


Jak to działa?

Na każdej stronie nowego lub używanego pojazdu znajdziesz sekcję z opisem naszego wirtualnego salonu. Wystarczy kliknąć przycisk, aby zarezerwować wizytę online, a jeden z naszych doradców klienta skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na wirtualną sesję.

Call or leave a message

Krok pierwszy:

Napisz do nas lub zadzwoń, aby zarezerwować wizytę

Schedule an appointment

Krok drugi:

Poproś o wcześniej nagraną wideoprezentację albo zarezerwuj transmisję na żywo, która odbędzie się przez WhatsApp, Skype lub Messenger

Make a video call

Krok trzeci:

Skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu wideorozmowy, która może odbyć się od razu lub w wybranym przez Ciebie czasie

Decision

Krok czwarty:

Decyzję możesz podjąć natychmiast lub przemyśleć i skontaktować się z nami ponownie


Nie jesteś pewien, który z modeli samochodów najbardziej Ci odpowiada? Sprawdź nowe i używane samochody na naszej stronie internetowej albo umów się na transmisję na żywo, gdzie zaprezentujemy Ci modele dostępne w salonie.


Poznaj także najnowsze oferty samochodów osobowych i dostawczych:

Samochody osoboweSamochody dostawcze


Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby zarezerowować wizytę:

  22 517 55 00

  [email protected]

Zamów wideoprezentacjęSamochody dostępne od ręki