Ważne informacje

Ford Kuga

Komfortowy, pięknie zaprojektowany i bezpieczny rodzinny SUV.


Ford Kuga został stworzony, by dawać maksymalną wygodę podczas codziennego użytkowania. Przestronny w środku, bogato wyposażony oraz dostępny z oszczędnymi napędami hybrydowymi zapewniającymi niskie koszty eksploatacji.

Teraz w wyjątkowej ofercie.

Nie zwlekaj! Sprawdź samochody dostępne od ręki i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!


  • Nowa Kuga

  • FORD KUGA

    Cena promocyjna już od 99 900 PLN*


    Już od 899 PLN netto/mies.** i 0% wpłaty własnej

    w Ford Wynajem


Samochody dostępne od rękiCennik promocyjnyZapytaj o szczegóły

Ważne informacje


* Cena podana dla Forda Kuga w wersji Trend 1.5 EcoBoost 120 KM, M6, FWD. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

** Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty wynajmu długoterminowego Ford Super Easy w Ford Wynajem sporządzono dla Forda Kuga Titanium 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, FWD w oparciu o opłatę wstępną 0%, okres leasingu 36 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 45 tyś km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Ford Wynajem jest nazwą handlową, pod którą ALD Automotive Polska sp. z o.o., oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a ALD Automotive Polska sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 120 KM, M6 , Euro 6.2; 6.6-6.8 l/100 km; 150-155 g/km.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera