Ważne informacje
25.03.2021

Światowy konkurs "FordFrenzy"

Wybieramy Forda wszech czasów! Światowy konkurs "FordFrenzy" trwa.


Macie swojego ulubionego Forda? Jeśli tak to być może znalazł się on w konkursie na najlepszy model w historii marki. Sprawdźcie to i zagłosujcie na niego!

W zestawieniu znajdziecie 64 modele, kluczowe dla historii marki. Liczy się każdy głos!

Oddaj głos na swojego faworyta


W zestawieniu tym uwzględniono najważniejsze, światowe modele Forda sięgając wstecz, aż do modelu T. Chodź dominują te związane ze Stanami Zjednoczonymi, to znajdziecie tam również reprezentację europejskich Fordów. Konkurs polega na wstępnym zestawieniu w pary 64 modeli, które rywalizują o przejście do kolejnej rundy.

Zwycięzcy trafiają na kolejnych przeciwników, a pula całkowita zmniejsza się o połowę. Obecnie trwa już druga runda tego konkursu. Zestawienia niektórych par są bardzo ciekawe. Ford Mach-E rywalizuje z kultowym Bronco z 1966 roku. Mach-E w pierwszej rundzie pokonał model Capri z 1970 roku. Z kolei Ford GT40 MK I z 1965 roku – mierzy się z Rangerem z 1983 roku, który wcześniej pokonał Forda Deluxe z 1932 roku.
Konkurs Ford Frenzy, to świetny sposób na spędzenie kilku chwil z kultowymi modelami Forda. Poza głosowaniem na dedykowanej stronie, swoimi typami można podzielić się na Twitterze, do wpisu dodając hashtag #FordFrenzy.

Skontaktuj się z namiAktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera