Samochody elektryczne od Forda

10.02.2021

Napęd elektryczny to przyszłość motoryzacji. W odpowiedzi na nowy trend popularne marki stale rozszerzają swoją ofertę samochodów elektrycznych, oferując kierowcom pojazdy eleganckie, luksusowe i zaskakująco dynamiczne o naprawdę dużym zasięgu. Pod tym względem w pełni elektryczny SUV, inspirowany stylistyką Mustanga pozostawia konkurencję daleko w tyle. Ford Mustang Mach-E to nowy wymiar wolności, samochód w pełni wpisujących się w wyśrubowane normy eko, którego osiągi i nienaganna stylistyka zadowolą najbardziej wymagających kierowców i pasażerów.

Elektryczny Ford Mustang – to nie żart!

Mustang od lat stanowi jeden z najbardziej pożądanych modeli Forda. Niesamowite osiągi, drapieżna sportowa sylwetka i niezapomniane wrażenia z jazdy sprawiają, że dla wielu kierowców Ford Mustang jest synonimem tego, co w motoryzacji najlepsze. Dzisiaj drapieżna sylwetka, luksusowe wnętrze i przyjemność prowadzenia, której wprost nie sposób opisać słowami dostępna jest również w wariancie elektrycznym. Ciesz się zasięgiem nawet do 600 kilometrów i przyspieszeniem <5s do setki, dzięki innowacyjnej propozycji Forda, Mustangowi Mach-E First Edition z zaawansowanym, elektrycznym dwusilnikowym napędem na wszystkie koła. Nie ma warunków, którym Twój nowy Mach-E nie sprosta. Silnik elektryczny na przedniej i tylnej osi zwiększa wydajność i pomaga sprostać każdej drodze, niezależnie do tego czy jedziesz po mieście, czy pokonujesz dalekie trasy. Za co jeszcze kierowcy i pasażerowie pokochali model Mach-E First Edition?

Mach-E First Edition to 100% SUV zaprojektowany i wykonany w trosce o komfort podróży na najdłuższej trasie. Przestronne, wygodne wnętrze z dużą ilością miejsca na nogi gwarantuje wygodę podróżowania na przednim siedzeniu oraz tylnej kanapie. Jednocześnie przestronna i pakowna przestrzeń bagażowa z łatwością mieści wszystko, czego potrzebujesz. Przestronność kabiny w połączeniu z niewiarygodnym wprost zasięgiem na jednym ładowaniu akumulatora sprawia, że model Mach-E doskonale sprawdza się w każdej podróży. Jakby tego było mało, dzięki stacjom szybkiego ładowania możesz naładować baterię do poziomu 80% w czasie nawet 30 minut – to mniej niż zajmuje przeciętna przerwa w podróży, a wystarczy, żeby dojechać do każdego celu.

Napęd elektryczny i jeszcze więcej udogodnień dla kierowcy i pasażera

Ford Mustang Mach-E First Edition to bezpieczeństwo i łatwość obsługi, która nie przestanie Cię zaskakiwać, niezależnie do tego czy przemieszczasz się po mieście, czy wyjechałeś na trasę. Dzięki innowacyjnym funkcjom łączności E-Latch i Ford-Pass Twój nie musisz już szukać kluczyków do samochodu. Wystarczy jeden przycisk, żeby szybko i łatwo dostać się do wnętrza pojazdu i to bez ciągnięcia za tradycyjną klamkę. Drzwi otworzą się samoczynnie zapraszając Ciebie i Twoich pasażerów do środka.

Ford Focus MHEV


Jako kierowca możesz również liczyć na szereg zaawansowanych technologii wspomagających, dzięki czemu podróż będzie przyjemna i bezpieczna, a Ty unikniesz wielu stresujących sytuacji drogowych

Ford Focus MHEV

Skontaktuj się z namiUmów się na jazdę próbną


Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile
Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od FordStore Auto NobileOpinie