COVID 19 - Ważne informacje

Nadjeżdża nowy SUV Forda - EcoSport Active

25.01.2021

Ford wychodzi naprzeciw klientom ceniącym przygodę i poszerza serię modeli Active o popularnego małego SUV-a Forda EcoSporta. 

Active to seria stworzona dla klientów poszukujących bardzo wszechstronnego auta, które będzie wspierać ich aktywny, nastawiony na przygodę styl życia. 

Począwszy od premiery w 2018 roku pierwszego wprowadzonego na rynek modelu Active, jakim była Fiesta Active, Ford sprzedał ponad 55 000 egzemplarzy tego auta. Blisko jeden na pięć modeli Focusa sprzedanych w pierwszej połowie roku 2020 był modelem w tej wersji, dlatego firma rozszerzyła dodatkowo serię Active o modele: Transit Custom, Transit Connect, Tourneo Custom i Tourneo Connect i wspomnianego wcześnie Forda EcoSporta.Według niedawno przeprowadzonego badania na zlecenie European Outdoor Group (EOG), 70 procent respondentów w całej Europie stwierdziło, że z niecierpliwością czeka na szanse wyrwania się z miasta w miejsca bliższe naturze, a 86 procent uznało, że czas spędzany na świeżym powietrzu jest im niezbędny dla dobrego samopoczucia.


Mały SUV-a EcoSport w wersji Active, idealnie wpasuje się w wymagania klientów marzących o podróżach za miastem, blisko natury.

Nowa wersja Active popularnego EcoSporta charakteryzuje się przede wszystkim dużą wszechstronnością, oraz bardziej surową stylistyką nadwozia, która podkreśla wytrzymałość samochodu. Modele Active Forda wyróżniają się większymi możliwościami i elastycznością po zjechaniu z utartych szlaków, które zyskały dzięki udoskonaleniom podwozia, specjalnie dostosowanemu zawieszeniu i elementom układu kierowniczego oraz poprawiającemu przyczepność mechanizmowi różnicowemu o ograniczonym poślizgu. 

Dzięki wyróżniającej stylistyce nadwozia i wnętrza, zwiększonemu prześwitowi i dodatkowym elementom chroniącym pojazd na nieutwardzonych duktach, EcoSport Active jest z pewnością niezastąpionym towarzyszem aktywnych przygód samochodowych traperów. Klienci mówią nam, że uwielbiają wpisujący się w ich intensywne życie śmiały design, praktyczne wnętrze i wszechstronność EcoSporta. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy dodać do tego modelu SUV-a wersję Active, która ma jeszcze więcej tych zalet – powiedział Roelant de Waard, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu w Ford of Europe. – EcoSport Active jest nowym modelem w całej serii Active, oferującym dodatkowe możliwości i surowszy, podkreślający wytrzymałość styl, skierowany do klientów, którzy chcą dotrzeć dalej w poszukiwaniu przygód poza asfaltowymi drogami.

Skontaktuj się z nami

Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 15.08.2021

  SERWIS

  Przegląd 4-latków: Ford Motorcraft

  Przegląd 4-latków: Ford Motorcraft
 • Promocja kończy się: 15.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Nowy Ranger Raptor

  Nowy Ranger Raptor
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem
Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od FordStore Auto NobileOpinie