COVID 19 - Ważne informacje

Jaki samochód dostawczy wybrać?

29.11.2019

W biznesie liczy się prezencja i niezawodność. Dlatego wybierając samochód dostawczy najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania znanych i cenionych producentów. Jedną z takich marek jest Ford.

Ford to marka, która od lat cieszy się zaufaniem oraz sympatią przedsiębiorców. Dlaczego? Ponieważ oferuje szereg elastycznych rozwiązań dla biznesu, które można z łatwością dopasować do konkretnych potrzeb firmy. I tak, w ofercie marki znajdziemy samochody, które są niezawodne, a zarazem ekonomiczne w użytkowaniu (Ford Transit Courier), jak również samochody zaprojektowane i stworzone z myślą o pracy w trudnych warunkach (Ford Ranger) oraz modele charakteryzujące się największą ładownością w swojej klasie (Ford Transit Custom). Dzięki temu marka od lat zaspokaja potrzeby zarówno dużych, jak i małych firm transportowych, produkcyjnych oraz usługowych reprezentujących różne branże.

Samochód dostawczy stworzony do ciężkiej pracy

Obok szeregu rozwiązań dedykowanych marka Ford oferuje również unikalny model Transit. Podwozie z kabiną, którego unikatowy i funkcjonalny design sprawdza się w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest dostępność samochodu w zróżnicowanych wersjach pod względem parametrów, takich jak długość przestrzeni ładunkowej, ładowność czy liczba pasażerów. Dzięki temu Ford jeszcze lepiej dopasowuje się do potrzeb Twojego biznesu.

Gdzie szukać samochodu dostawczego?

Kiedy już zdecydujemy się, jaki samochód dostawczy chcemy kupić pora zdecydować, z usług którego salonu w tym celu skorzystamy. Wielu przedsiębiorców kieruje się w tej kwestii kryterium odległości, wybierając salon sąsiadujący z siedzibą firmy. Jest to bardzo wygodne, ale nie zawsze najlepsze wyjście z sytuacji. Decydując się na współpracę z danym salonem samochodowym warto wybrać salon dysponujący bogatą ofertą obejmującą zarówno samochody nowe, jak i używane. Czasami może się bowiem okazać, iż lepszym wyborem dla nas będzie samochód używany z niskim przebiegiem (tak, takie też się zdarzają) niż samochód nowy. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając salon? Na zakres usług posprzedażowych, takich jak dostępność serwisu mechanicznego oraz usług blacharsko-lakierniczych. To szczególnie istotne w przypadku zakupu nowego samochodu, który wokresie gwarancyjnym będziemy zobowiązani serwisować i naprawiać w autoryzowanym serwisie.

Sprawdź naszą ofertę samochodów dostawczychSkontaktuj się z nami


Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 18.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Promocja kończy się: 18.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 31.12.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 31.12.2021

  SERWIS

  Promocja zestawów paska rozrządu wraz z wymianą

  Promocja zestawów paska rozrządu wraz z wymianą
Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od FordStore Auto NobileOpinie