COVID 19 - Ważne informacje

Ford Transit Custom Nugget.

28.11.2019

Wprowadzony w tym roku na wybrane europejskie rynki, uniwersalny, praktyczny i niezawodny kamper Ford Transit Custom Nugget.

Transit Custom Nugget oferuje aneks kuchenny i miejsce do spania dla czterech osób, a w wersji przedłużanej także umywalkę i toaletę. Za wyposażenie i aranżację odpowiada jedna z najbardziej znanych firm na świecie – Westfalia. Custom Nugget został wyposażony w silnik wysokoprężny EcoBlue ta jednostka napędowa jest nie tylko dynamiczna, ale także oszczędna, dzięki czemu możemy planować podróż bez konieczności częstych wizyt na stacjach paliwowych. Klienci mogą wybrać wersje o mocy 130 KM i 170 KM, z których każda jest dostępna z sześciobiegową manualną skrzynią biegów lub sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów SelectShift i zapewnia zużycie paliwa od 6,3 l/100 km, oraz emisję CO2 na poziomie 165 g/km.

Dodatkowym atutem auta są technologie wspomagające kierowcę w czasie długich podróży, takie jak:

• system monitorowania ruchu poprzecznego
• układ aktywnego wspomagania hamowania z funkcją wykrywania pieszych
• szerokokątna kamera cofania
• tempomat adaptacyjny

Natomiast za rozrywkę dla pasażerów odpowiada system Ford SYNC 3, który pomoże skomunikować się ze światem w podróży.

Prawie jak w domu

Transit Custom Nugget oferuje wybór pomiędzy regulowanym, uchylnym lub stałym, podwyższonym dachem; model Nugget Plus ma podwyższony dach w standardzie. Innowacyjna konstrukcja Nuggeta tworzy trójpomieszczeniowy układ z aneksem kuchennym w kształcie litery L z tyłu, przestronną częścią dzienną i jadalną w części centralnej, oraz wygodnymi pomieszczeniami sypialnymi na dachu. Dzięki temu możemy zapomnieć o korzystaniu z hoteli, a dzięki systemowi ogrzewania możemy podróżować nawet w zimniejszych okresach.

Spokojnie możemy udać się na wypoczynek nawet z dala od cywilizacji. Dwupalnikowa kuchenka gazowa i zlew w aneksie kuchennym, po aktywnym dniu umożliwiają przygotowanie ciepłych posiłków. Zapasy żywności pozostaną świeże we wnętrzu 40-litrowej lodówki kompresorowej, a zarówno czysta woda, jak również ścieki są przechowywane w pokładowych zbiornikach, o pojemności 42 litrów każdy, z tego zbiornika korzysta również zewnętrzny prysznic z tyłu pojazdu . Wokół rozkładanego stolika we wnętrzu może się zebrać do pięciu osób. Na skierowanej ku przodowi ławeczce jest miejsce dla trzech osób, podczas gdy obracane o 180 stopni fotele kierowcy i pasażera można ustawić naprzeciw nich, ku tyłowi - ich obracanie ułatwiono, dzięki zastosowaniu składanego hamulca ręcznego. Dostępny jest również rozkładany stół z dwoma krzesłami i wysuwaną markizą, umożliwiający spożywanie posiłków na świeżym powietrzu.

Teraz pozostaje tylko jedno pytanie, czy lepiej jest tym samochodem podróżować, czy w nim wypoczywać... 🙂 


Skontaktuj się z nami

Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 15.08.2021

  SERWIS

  Przegląd 4-latków: Ford Motorcraft

  Przegląd 4-latków: Ford Motorcraft
 • Promocja kończy się: 15.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Nowy Ranger Raptor

  Nowy Ranger Raptor
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem
Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od FordStore Auto NobileOpinie