Elektryczny Ford Transit

Elektryczny Ford Transit

10.05.2023

Szukasz ekologicznego, a zarazem niezawodnego samochodu dostawczego? Dotąd wybór elektrycznego dostawczaka wiązał się z pewnymi kompromisami. Teraz do dyspozycji masz pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy Ford E-Transit. Czy sprosta Twoim oczekiwaniom?

Elektryczny Ford Transit został zaprojektowany w taki sposób, aby pomóc Twojej formie w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Wciąż możesz liczyć na jego legendarną już solidność i wszechstronność, a także niesamowite możliwości ładunkowe. Pojazd jest dostępny w dwóch wariantach wysokości i długości, dzięki czemu możesz korzystać aż ze 15,1 metra sześciennego powierzchni ładunkowej. A to wszystko, przy zachowaniu do 309 kilometrów zeroemisyjnego zasięgu. 

Jeden Ford Transit, wiele wariantów konfiguracji

Elektryczny Ford Transit dostarcza wiele wariantów konfiguracji, co pozwala na dobór samochodu adekwatnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Bez względu na to czy szukasz komfortowego pojazdu do przewozu osób, dużej przestrzeni do transportu ładunków, nadwozia z zabudową czy bez Ford E-Transit spełni Twoje oczekiwania. 

Jako Van pojazd dostępny jest ze średnim, długim i wydłużonym rozstawem osi oraz średnim i wysokim dachem. W wariancie Brygadówki do dyspozycji masz długi rozstaw osi i dwie wysokości dachu – średnią i wysoką. W opcji z pojedynczą kabiną możesz wybrać długi rozstaw osi lub wydłużone nadwozie. W praktyce daje to bardzo szerokie możliwości konfiguracji pojazdu służbowego, który jeszcze lepiej odpowiada specyficznym potrzebom Twojego biznesu. A co z ładowaniem?

Bezproblemowe ładowanie elektrycznego samochodu dostawczego?

Jednym z czynników, który zniechęca przedsiębiorców do wyboru pojazdów elektrycznych jest ich ładowanie. Ładowanie samochodu elektrycznego zajmuje więcej czasu niż tankowanie paliwa. To fakt. Nie musi jednak wpływać niekorzystnie na ergonomię pracy Twojej firmy. Zacznijmy od tego, że elektryczny Ford Transit uzyskuje zasięg nawet do 309 kilometrów na jednym ładowaniu. To naprawdę dużo. Dodatkowo pojazd możesz ładować:

 • w swojej lokalizacji, 
 • na stacjach publicznych, 
 • w domu. 

Producent oferuje sprzęt i oprogramowanie do łatwego ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki stacji ładowania w siedzibie firmy możesz naładować baterię E-Transit od 0 do 100% w nieco ponad 8 godzin. W przypadku pokonywania większych odległości, kierowca może skorzystać z szybko rozwijającej się sieci ładowania Forda, która na tę chwilę obejmuje ponad 200 tys. publicznych punktów działających na terenie całej Europy. 

Samochód serwisowy z dostępem do prądu

Ford E-Transit został wyposażony w pojemną baterię elektryczną, która umożliwia ładowanie urządzeń wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Jeśli samochód będzie wykorzystywany jako pojazd serwisowy w Twojej firmie, koniecznie skorzystaj z opcji dodatkowej systemu zasilania pokładowego Pro Power Onboard. Zasilanie pokładowe dostarcza 2,3 kW mocy bez potrzeby posiadania generatora. To umożliwia korzystanie z przewodowych elektronarzędzi oraz ładowanie urządzeń elektrycznych w dowolnej lokalizacji.  

 • Profil Forda E-Transit
 • Ford E-Transit

  Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

  Ford E-TransitDostawcze Fordy


Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile
Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od FordStore Auto NobileOpinie