System Park Assist w Nowym Fordzie Transit

05.03.2020

Nowy Ford Transit oferuje wiele nowych rozwiązań pomagających kierowcom w bezstresowym parkowaniu, dlatego już dziś pozwól by Twój Transit parkował za Ciebie!

Zaparkowanie dużego vana na zatłoczonych ulicach lub w ulicznych zatokach dla wielu może być prawdziwym koszmarem. Nawet delikatna „obcierka” przy niskiej prędkości może kosztować firmę utratę cennego czasu pracy na naprawę auta, a także co za tym idzie zwiększenia kosztów ubezpieczenia, szczególnie w przypadku uszkodzenia innego pojazdu.

Nowy Ford Transit całkowicie eliminuje stres związany z parkowaniem dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, które mogą również pomóc w uniknięciu kosztownych niespodzianek związanych z parkowaniem.  

System Active Park Assist zastosowany w Fordzie Transit pomaga znaleźć kierowcy odpowiednie miejsce parkingowe, a następnie automatycznie kieruje pojazd w to miejsce, podczas gdy kierowca steruje tylko przepustnicą i hamulcem (system Park-Out-Assist). System pozwala na parkowanie prostopadłe między innymi pojazdami, na przykład na stanowisku przeładunkowym lub równoległym przy wolnym miejscu o długości o 0,8 metra tzn. większej od długości pojazdu.


Inne pomocne rozwiązania i systemy zastosowane w Transicie, to między innymi: wspomaganie wyjazdu z parkingu (Park-Out Assist) tylko przy parkowaniu równoległym, System monitorowania ruchu poprzecznego (Cross Traffic Alert), szerokokątne kamery przednie i tylne, pomagające kierowcom w wyprowadzaniu samochodu z miejsca parkingowego lub w manewrowaniu w zatłoczonych miejskich.

Przeczytaj więcej na temat nowego Forda TransitSkontaktuj się z nami


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile