Ważne informacje
23.01.2020

Jaki samochód rodzinny?

Jaki samochód rodzinny?

Samochód rodzinny to samochód do zadań specjalnych, który każdego dnia przechodzi surowe testy jakości. Które modele marki Ford nie boją się testów rodzinnych? Jaki samochód rodzinny najlepiej spełni oczekiwania wymagających użytkowników? Który poradzi sobie z dziecięcymi wózkami, ciasnymi miejscami parkingowymi pod szkołą i testami tapicerki, jakich nie wymyśliłby żaden dorosły?

W poniższym artykule wybieramy samochód rodzinny, który najlepiej odpowiada wspomnianym powyżej oczekiwaniom. Jest więc wygodny i pojemny, a zarazem kompaktowy i łatwy w manewrowaniu, a do tego wszystkiego ma plamoodporną tapicerkę.

S-Max 

S-Max to podobno najlepszy samochód flotowy dla menadżera, ale czy spełni oczekiwania przeciętnej rodziny? Jeśli weźmiemy pod uwagę wyjątkowo obszerne wnętrze, które mieści do trzech rzędów siedzeń i które można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład żeby podwieźć syna i jego kolegów na trening piłkarski... Za jego wyborem przemawia również zgrabna i wyrafinowana sylwetka, która jak na samochód o tak przestronnym wnętrzu nie stwarza najmniejszych problemów podczas parkowania.

Ford S-Max jest dostępny w trzech wersjach – Trend, Titanium i Titanium S. Każda łączy w sobie doskonałe osiągi z niepowtarzalnym stylem, a co ważniejsze pozwala cieszyć się wszechstronnością i uniwersalnością Forda S-Max bez nadmiernego nadwyrężania rodzinnego budżetu.

Galaxy 

Ford Galaxy to jeden z tych modeli Forda, które na nowo definiują pojęcie podróżowania pierwszą klasą. Co to oznacza? Chociażby to, że w przestronnym wnętrzu Forda Galaxy w komfortowych warunkach może podróżować do siedmiu dorosłych osób. To także bardzo komfortowe i luksusowe wnętrze, które gwarantuje przyjemność z podróży zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Galaxy to doskonały samochód dla rodzinny z dziećmi. Bez problemu pomieści dzieciaki i ich przyjaciół, a w trasie zapewni swobodę i przestrzeń, o jakiej możemy tylko marzyć podróżując standardowym sedanem lub hatchbackiem.

Dodamy tylko, że system regulacji foteli pozwala uzyskać aż 32 warianty ustawienia siedzenia. Któryś z nich z pewnością będzie Twoim ulubionym!

Mondeo 

Ford Mondeo to samochód dla wymagających. Dla rodziny najlepiej sprawdzi się w wersji combi, która oferuje niewyobrażalnie pojemną przestrzeń bagażową, przy jednoczesnym komforcie pasażerów. Jeśli Twój nastolatek stale utyskuje, że nie może siedzieć z tyłu, bo nie ma wystarczająco dużo miejsca na nogi, Ford Mondeo z pewnością rozwiąże ten problem. Mondeo to także możliwość wyboru z kliku wariantów wyposażenia, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujemy funkcjonalność samochodu do potrzeb całej rodziny.

Doskonały do jazdy po mieście, jeszcze lepszy do pokonywania tras, Ford Mondeo w wersji combi jest jednym z najlepszych wyborów dla trzy- i czteroosobowych rodzin.

http://www.autonobile.pl/Product/42/ford-mondeo-poznaj-model?typeId=1Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera