Ważne informacje
22.01.2020

Samochody dostawcze Ford Transit


Ford - samochody dostawcze

Szukasz auta dla swojej firmy? Chcesz jeździć bezpiecznie i ekonomicznie? Samochody dostawcze Ford to najlepszy wybór dla wymagających przedsiębiorców. Prezentujemy gamę aut dla osób, które prowadzą swoją firmę transportową, produkcyjną lub usługową w różnych branżach. Jako dealer Ford w Warszawie możemy pochwalić się niezwykle szerokim asortymentem, w skład, którego wchodzą różne modele samochodów dostawczych marki Ford.


Dealer Ford - nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz samochody dostawcze Ford:

  • Ford Transit Courier – wydajny, niezawodny i bardzo ekonomiczny,
  • Ford Transit Connect – z obszerną przestrzenią ładunkową,
  • Ford Transit Custom – wyznacza nowe standardy w zakresie kosztów użytkowania i ładowności,
  • Ford Transit – największy van w swojej klasie, który oferuje kilka wersji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu oraz różne silniki,
  • Ford Ranger – samochód do zadań specjalnych, charakteryzuje go wyjątkowa wytrzymałość i odporność na trudne warunki pracy,
  • Ford Transit Podwozie z kabiną to jeden z najsolidniejszych i najbardziej uniwersalnych pojazdów,
  • Ford Transit Autobusy.

Wybierając samochody dostawcze, nasi klienci kierują się przede wszystkim ładownością oraz mocą. Pomożemy Ci znaleźć auto, które będzie optymalnie dopasowane do potrzeb i charakteru prowadzonej działalności.

Samochody dostawcze? Tylko marki Ford

Marka Ford słynie z dostarczania zaawansowanych technologicznie rozwiązań idealnych dla prowadzonego przez Ciebie biznesu. Samochody dostawcze Transit to jedne z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów na polskich drogach, które od lat cieszą się zaufaniem oraz sympatią przedsiębiorców. Ich popularność wynika przede wszystkim z możliwości elastycznego dopasowania konkretnego samochodu do swoich potrzeb.

Samochody dostawcze Ford występują w kilku wersjach zróżnicowanych pod kątem np. długości przestrzeni ładunkowej, ładowności i liczby pasażerów. Nie bez znaczenia pozostaje bogata gama kolorystyczna, która wyróżni Twoje auto na tle innych oraz nowoczesny design doceniany przez największych estetów.

Odwiedź autoryzowany salon Ford w Warszawie. Jako dealer tej marki jesteśmy w stanie zaproponować Ci samochody dostawcze w klasycznym oraz nowoczesnym wydaniu. Zapraszamy!


Skontaktuj się z nami Umów się na jazdę próbnąAktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera