Ważne informacje
13.12.2019

Nagrody Forda w konkursach IVOTY i IPUA

Podwójne wyróżnienie dla Forda w konkursach International Van of the Year i International Pick-Up Award


Nagrody dla marki Ford w konkursach Podwójne wyróżnienie dla Forda w konkursach International Van of the Year i International Pick-Up Award 2019


 Ford jest pierwszym producentem, który dwukrotnie odebrał nagrody IVOTY i IPUA w tym samym roku, po raz pierwszy osiągając to w 2013 roku.

 

Linia zelektryfikowanych modeli hybrydowych Transit Custom została uhonorowana tytułem International Van of the Year (IVOTY) 2020.

 

Nowe modele Transit Custom Plug-In Hybrid i Transit Custom EcoBlue Hybrid zostały uznane za zwycięzców prestiżowej corocznej nagrody IVOTY przez jury składające się z 25 dziennikarzy (ekspertów) z 25 krajów Europy, podczas tegorocznej ceremonii w Lyonie we Francji.


Jurorzy docenili gamę zelektryfikowanych układów napędowych, oferowanych w hybrydowych modelach użytkowych Transit Custom - zaprojektowanych z myślą o obniżeniu wydatków na paliwo, które ponoszą przedsiębiorcy i o umożliwieniu wjazdu do rosnącej liczby stref niskiej emisji. Doceniono też praktyczne rozwiązania dla firm, chcących spełniać normy środowiskowe.


W tym samym czasie Ford Ranger - najlepiej sprzedający się pick-up w Europie zwyciężył w konkursie International Pick-up Award (IPUA) 2020. Zaimponował jury mocniejszym i oszczędniejszym 2-litrowym, wysokoprężnym napędem EcoBlue, oraz pakietem zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę.


Nagrodzone modele Forda:


International Van of the Year 2020


• 1-tonowy Transit Custom Plug-In Hybrid - 1 miejsce

• 1-tonowy Transit Custom EcoBlue Hybrid - 1 miejsce

• 2-tonowy Transit EcoBlue Hybrid - 2 miejsce


International Pick-Up Award 2020


• Ranger - 1 miejsce


 

„Nasze nowe modele Transit Custom Plug-In Hybrid i EcoBlue Hybrid są odpowiednimi pojazdami we właściwym czasie - pomagają naszym klientom obniżyć koszty i emisje, a także sprostać wyzwaniom związanym z funkcjonowaniem w dzisiejszym środowisku biznesowym bez poświęcania praktyczności i ładowności. A nasz nowy Ranger podnosi poprzeczkę w zakresie udoskonalania, technologii i wydajności w segmencie pick-upów ”- powiedział Hans Schep, dyrektor generalny ds. Pojazdów użytkowych w Ford of Europe.Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera