Leasing z niską ratą - Ford Wynajem Super Easy czy Ford Leasing Opcje?

22.07.2021

Obecnie samochody są niezbędnymi narzędziami pracy przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Z upływem czasu użytkowanie pojazdów nie wiąże się już z koniecznością ich zakupu. Na rynku od dawna funkcjonuje leasing finansowy, a w ostatnich latach na popularności zyskuje trend wynajmu długoterminowego. Ford, poza pakietem obejmującym finansowanie, oraz kompletny zakres usług, proponuje klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw dwa uproszczone rozwiązania. Każde z nich z innym zakresem usług – Ford Wynajem Super Easy, oraz Ford Leasing Opcje. Na czym polegają i czym wyróżniają się te programy?

Ford Wynajem Super Easy

To program polegający na wynajmie fabrycznie nowych samochodów już od 0 % wpłaty własnej. Wyróżnia go fakt, że oferuje finansowanie z uproszczonym pakietem usług, związanym z użytkowaniem pojazdów, a w związku z tym także niską miesięczną ratę. 

W jego ramach, poza finansowaniem, klient otrzymuje serwis (przeglądy, naprawy gwarancyjne, oraz pogwarancyjne) wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi Ford. Ale także monitoring szkód, a nawet abonament rtv. Jest to opcja stworzona dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą mieć pewną swobodę (np. w zakresie kupna opon czy ubezpieczenia), ale jednocześnie nie chcą martwić się podstawowymi sprawami dotyczącymi użytkowania nowego pojazdu. 

Co więcej, podpisanie umowy w programie jest bardzo proste. Wystarczy bowiem, wejść na stronę lub spotkać się z doradcą i wybrać interesujący pojazd. Następnie należy wskazać, ile procent wpłaty własnej chce się uiścić, wybrać okres wynajmu, oraz całkowity limit przebiegu. Następnie zostaje tylko podpisanie umowy w salonie Forda i odebranie nowego samochodu.

Sprawdź Ford Wynajem

 

Ford Leasing Opcje

Ten program również oferuje leasing z niską ratą fabrycznie nowych samochodów marki Ford, już od 0 % wpłaty własnej. Wyróżnia się jednak innymi zaletami niż Ford Wynajem Super Easy.

Ford Leasing Opcje jest jeszcze bardziej uproszczonym programem, umożliwiającym finansowanie samochodu. W tej opcji, to wynajmujący ma możliwość zadbania o przeglądy okresowe, ubezpieczenie czy naprawy. Ten wariant został stworzony dla klientów, którzy mają czas i wiedzę, umożliwiające im zaoszczędzić pieniądze na tych działaniach. W tej opcji użytkownik pojazdu jest bardziej niezależny od konkretnego dilera niż w przypadku Ford Wynajem Super Easy. 

To także opcja dla klientów, którzy uważają, że w krótkim cyklu wymiany samochodu nie jest im potrzebny serwis czy assistance, a większość czynności związanych z obsługą pojazdu, są w stanie zorganizować we własnym zakresie.

Podobnie jak w przypadku Super Easy, droga do nowego Forda jest bardzo krótka. Wystarczy wybrać model i okres trwania umowy, zadeklarować średni przebieg roczny, a następnie podpisać umowę leasingową, oraz umowę gwarancji odkupu z dilerem.

Sprawdź Ford Leasing Opcje


Podobieństwa i różnice między programami

Różnice między programami sprowadzają się do podmiotów finansujących transakcję oraz zakresu umowy. W przypadku Ford Wynajem Super Easy finansowanie zapewnia ALD Automotive, a w przypadku Ford Leasing Opcje – BNP Paribas Leasing Services.

Ford Wynajem Super Easy dla wielu klientów jest bardziej kompletny niż Ford Leasing Opcje. A to dlatego, że poza finansowaniem, obejmuje także pakiet dodatkowych usług, takich jak serwis czy monitoring szkód. Jest więc stworzony dla tych, którzy cenią sobie przewidywalność kosztów i oszczędność czasu. W tym przypadku istnieje także możliwość kupienia ubezpieczenia u dilera, co jest dodatkowym atutem dla klienta. Ford Leasing Opcje natomiast, jest rozwiązaniem dobrym dla osób poszukujących niskiej raty w leasingu. To ulepszona forma finansowania, z której często już korzystali i doskonale ją znają. 

Ford Wynajem Super Easy jest formą finansowania przez okres od 24 do 60 miesięcy. Ford Leasing Opcje daje natomiast możliwość podpisania umowy na okres od 24 do 48 miesięcy. W obu programach miesięczna rata jest jednak stała i niezmienna w trakcie trwania umowy, co z pewnością ułatwia planowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. 

W obu przypadkach, po zakończeniu okresu trwania umowy, można wymienić pojazd na nowy albo go wykupić. W Ford Leasing Opcje dodatkowo możliwe jest przedłużenie umowy na kolejny okres. 

W Ford Wynajem Super Easy odkup przeprowadza ALD Automotive, natomiast w przypadku Ford Leasing Opcje odkup gwarantowany jest przez dilera.

Skontaktuj się z namiSprawdź Opcje Finansowania w salonie Auto Nobile


Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile
Pokaż najnowsze promocje FordStore Auto Nobile

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od FordStore Auto NobileOpinie